RedGo päästab päeva

RedGo Estonia OÜ on valves ja pakub hädaabiteenuseid kõigile abivajajatele üle kogu Eesti. Oleme ettevõte, kes on spetsialiseerunud häiretelefoni teenuste pakkumisele. Pakume oma koostööpartneritele professionaalset ja kompleksset teenust aastaringselt 24 tundi ööpäevas, et nad saaksid omi kliente üha paremini teenindada.

Tänasel päeval kujutab RedGo Estonia OÜ endast kõige parema tehnikaga ning kõige tihedama koostööpartnerite võrgustikuga tehnilise abi organisatsiooni Eestis, mis tagab kiire ja kvaliteetse teenuse. Meil on 11 abisõidukit, millele lisandub partnerite võrgustik üle kogu Eesti. Rohkem kui 30 automargi maaletoojad ning edasimüüjad on leidnud meis endale vajaliku partneri, et nende kliendid ei peaks võimalike probleemide ilmnemisel liigselt aega ega närve kulutama.​

Sõiduki seiskumisel või õnnetuse korral läheb vaja kompetentset aitajat ning kvaliteetset ja professionaalset abi. RedGo Estonia OÜ aitab nii liiklusõnnetuse kui tehnilise rikke korral. Teekonna jätkumiseks pakume hätta sattunud klientidele telefoni- ja hädaabiteenuseid. 
Puksiirabi ja Autoabi 24h päevas ja 365 päeva aastas, üle kogu Eesti. Abi ühelt numbrilt- 1888, olenemata sinu asukohast. Üle-Eestiline autoabi ja puksiirabi võrgustik garanteerib sulle kiireima ja professionaalseima abi.
1888

Turvalist reisi!