Telefoni- ja hädaabi­teenused

Pakume erinevate automarkidele ja kindlustusseltsidele 24h häireteenust

 

RedGo Estonia on ettevõte, mis on spetsialiseerunud telefoni- ja häireteenuste pakkumisele rahvusvahelistele hädaabi ettevõtetele, autode maaletoojatele, liisingufirmadele, kindlustusfirmadele ja finantsasutustele. Pakume teenust peamiselt kolmes keeles: Eesti, vene ja inglise keeles.
Pakume ööpäevaringset telefoniteenust 365-l päeval aastas, sealhulgas teel probleemsituatsioonidesse sattunud autojuhtidele ja reisijatele. Tegeleme paljude Eestis müüdavate automarkidele ööpäevaringse abiteenuse pakkumisega, eesmärgiks, et autojuhid saaksid auto seiskumisel teekonda jätkata.
Pakume oma klientidele 24 tundi ööpäevas professionaalset abi ja kogu Eestit hõlmavat abivõrgustikku.
Meie teenused hõlmavad rohkem kui 30 automargi tehnilise abi teenuseid, erinevate kindlustusfirmade abiteenuseid, tehnilisi ja meditsiinilisi väljakutseid Eestis, Baltimaades ja mujal Euroopas.

 

Teenuste kvaliteedi garanteerib järeleproovitud ja laiaulatuslik koostööpartnerite võrgustik

 

Üheks meie suureks teenuste sihtrühmaks on autojuhid, kellele pakume ootamatult tekkinud probleemide korral autoga erinevaid võimalusi tekkinud probleemidele lahendamiseks sõltumata kellaajast.
Organiseerime kliendile erinevaid teenustöid nagu autoabi, pukseerimine, käivitamine ja autouste avamine, kontakt autoremonditöökodadega ja rendiautofirmadega, asendusautod jm. teekonna jätkamisega seotud teenused.

 

Pikk kogemus eelmainitud teenuste osutamise alal ning aastate jooksul välja arendatud koostöövõrgustik, garanteerivad kvaliteetse abi võimalikult kiiresti ja õige hinnaga

 

Koostöö lähtepunktiks on tõeline partnerlus
Pakume oma koostööpartneritele usaldusväärseid 24h abiteenuseid, mis toimivad professionaalselt, teenuse ostja tingimustel, sõltumata kellaajast ja kohast.​